Профілактичний рейд в с.Летня

Дата: 19.08.2021 10:33

Службою у справах дітей Меденицької селищної ради спільно з поліцейським офіцером громади, начальником сектору ювенальної превенції Дрогобицького райвідділу поліції та старостою Летнянського старостинського округу проведено профілактичний рейд в с.Летня.

Відвідано сім’ї, в яких батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки. Обстежено санітарно-гігієнічні умови проживання дітей, забезпечення їх продуктами харчування, сезонним одягом та здійснено перевірку готовності до навчального року.

З батьками дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, проведено профілактичні бесіди щодо недопущення зловживання алкогольними напоями, створення для дітей належних умов для повноцінного росту та розвитку, надано рекомендації щодо формування навичок відповідального батьківства.