Про розгляд депутатського звернення

Депутату Меденицької селищної

Роману Марківу

Про розгляд депутатського звернення

Ваше звернення щодо виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань до 5 травня розглянуто Меденицькою селищною радою. Дану виплату здійснює управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації так, як виплата здійснюються за рахунок коштів державного бюджету.

Відповідно до Порядку використання бюджетних коштів державного бюджету, передбачених для виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2021 року № 325 виплата грошової допомоги проводиться до 30 вересня поточного року по мірі надходження коштів з державного бюджету до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

На сьогоднішній день, виплату щорічної разової грошової допомоги управлінням праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА профінансовано частково.

Після надходження коштів до управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА, Ковалю Петру Мироновичу, учаснику бойових дій АТО, буде виплачена щорічна разова грошова допомога в розмірі 1491,00 грн. через відділення поштового зв’язку.

Голова Меденицької селищної ради Михайло Живчин