Урочисті події до Дня Незалежності України в Меденицькій громаді

Дата: 25.08.2021 16:36

В Меденицькій громаді 23 серпня  до 30-ої річниці  Дня Незалежності України та до Дня Державного Прапора України відбулися урочисті заходи, святковий концерт та «козацькі забави». Почалося дійство зі святкової ходи із синьо-жовтим знаменом від адміністрації селищної ради до місцевого стадіону.  На стадіоні урочиста частина розпочалася з підняття Державного прапора та виконання Гімну України.

З привітальним словом до жителів громади звернувся селищний голова Михайло Живчин, в якому наголосив наскільки важливим для нас є це свято та як не просто дістається нам незалежність. З щирою вдячністю та теплотою в серці звернувся голова до ветеранів АТО побажав усім міцного здоров’я та добробуту. Селищний голова Михайло Живчин та керуючий справами виконавчого комітету Любов Мороз нагородили ветеранів іменними подарунками та грамотами.

Привітати Меденицьку громаду завітали голова Дрогобицької ТГ Тарас Кучма та голова Дрогобицької районної ради Андрій Шевкенич, депутат Дрогобицької міської ради Михайло Задорожний.

Після цього відбувся святковий концерт за участю творчих та дитячих колективів,  «козацькі розваги», в яких взяли участь команди із сіл громади.

Гостей святкування  пригощали 30-ти кілограмовим тортом, спеченим учнями «Меденицького професійного ліцею».