На Дрогобиччині триває інформаційно-роз`яснювальна робота з питань податкової амністії

Дата: 26.08.2021 11:36

Днями в приміщенні Дрогобицької державної податкової інспекції відбувся тренінг, в ході якого заступник начальника Дрогобицької ДПІ Володимир Мелех провів з громадянами інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань введення в дію Закону України від 15.06.2021 №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

Володимир Мелех інформував присутніх про основні норми даного Закону, зокрема, що таке добровільне декларування та протягом якого періоду необхідно декларувати активи. Також, звернув увагу на об’єкти добровільного декларування, ставки оподаткування та терміни сплати задекларованого збору, а також активи, які звільняються від декларування.

Окремо зазначив, що детальніше декларанти можуть ознайомитись з особливостями податкової амністії на сайті Головного управління ДПС у Львівській області у банері одноразове добровільне декларування.

Під час заходу присутні отримали відповіді на запитання та друковану продукцію зазначеної тематики.

Дрогобицький сектор організації роботи

організаційно-розпорядчого управління