Шановні учні та студенти щиро вітаю усіх вас з Днем знань!

Дата: 01.09.2021 09:47

Вітаючи  вас з початком нового навчального року, бажаю величезного бажання вчитися та здобувати нові знання! Для кожного з нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей. Для тих, хто вперше переступить шкільний поріг, – це найбільш хвилюючий день. Нехай він стане для всіх не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у велике життя, а кожен день в школі буде наповнений цікавими знаннями, новими зустрічами і дивовижними відкриттями.

Легкого навчального року вам, дружної атмосфери, цікавих подій, чудових оцінок і постійного прагнення бути кращим, ніж учора. Успіхів, удачі, здоров'я, терплячості і чудових результатів!

ЩИРІ ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ ТА ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ! - Обухівська  міська рада