Шановні учні та студенти щиро вітаю усіх вас з Днем знань!

Дата: 01.09.2022 08:47

Вітаючи  вас з початком нового навчального року, бажаю величезного бажання вчитися та здобувати нові знання! Для кожного з нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей.

В такий складний час, коли в Україні триває війна ви, попри все, повинні здобувати знання. Бо це ваш вклад в поротьбі українців за незалежну освічену державу. Тільки знання та мудрість допоможуть зробити нашу державу перспективною.

Для тих, хто вперше переступить шкільний поріг – це найбільш хвилюючий день. Нехай він стане для всіх не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у велике життя, а кожен день в школі буде наповнений цікавими знаннями, новими зустрічами і дивовижними відкриттями.

Легкого, незважаючи на обставини, навчального року вам, дружної атмосфери, цікавих подій, чудових оцінок і постійного прагнення бути кращим, ніж учора. Успіхів, удачі,  миру, здоров'я, терплячості і чудових результатів!

А ми дякуємо всім воїнам ЗСУ за те, що вони роблять ваше майбутнє мирним!

З повагою, селищний голова

Михайло Живчин

ЩИРІ ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ ТА ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ! - Обухівська  міська рада