Профілактичний рейд в с.Грушів

Дата: 01.09.2021 09:58

30.08.2021 року службою у справах дітей спільно з працівниками Догобицької пожежно-рятувальної служби, поліцейським офіцером громади та сільським старостою проведено профілактичний рейд в с.Грушів. Відвідано багатодітні сім?ї та людей похилого віку, які проживають у житлових будинках з пічним опаленням. Проведено роз’яснювальні бесіди з місцевими жителями щодо необхідності дотримання правил протипожежної безпеки, усунення чинників, що можуть спричиняти виникнення небезпечних ситуацій.

Службою у справах дітей спільно з офіцером громади додатково проведено перевірку торгівельних закладів, що займаються реалізацією алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Зобов’язано власників магазинів розмістити оголошення про заборону продажу алкоголю та сигарет неповнолітнім, попереджено про передбачену законом відповідальність за дані протиправні дії.