Одноразова (спеціальна) декларація з нульовими значеннями: чи потрібно подавати до контролюючого органу ?

Дата: 10.09.2021 12:10

органу ?

У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що у відповідності до норм законодавства щодо одноразового  (спеціального) добровільного декларування, Декларація подається фізичною особою у випадку наявності у такої особи активів, які були придбані за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування, а отже у разі відсутності таких активів подавати зазначену Декларацію з нульовими значеннями фізична особа не зобов’язана.

Дрогобицька ДПІ Головного управління

ДПС у Львівській області