Футбольний турнір у Вороблевичах пам’яті футболістів

Дата: 13.09.2021 10:18

У неділю, 12 вересня 2021р. у с. Вороблевичі відбувся футбольний турнір пам’яті Євгена Хробака, а також футболістів які відійшли у вічність – М’язика Романа, Сеньківа Михайла, Кіхтяка Михайла та Жеплінського Ігора, яких вшанували хвилиною мовчання.

У турнірі взяли участь ветеренські команди сіл: Рихтичі, Грушів, Вороблевичі, а також юніорська команда с.Вороблевичі. У запеклій боротьбі команди зайняли відповідні місця:

1.   – Вороблевичі(ветерани);

2.   – Грушів;

3.   – Рихтичі;

4.   – Вороблевичі (юніори).

Спеціаліст відділу освіти, культури молоді та спорту Меденицької селищної ради – Володимир Ільницький подякував організаторам за проведення даного турніру – Цапу Петру та Кіхтяку Миколі, а також нагородив кращих гравців (Кравців Тарас, Стецко Василь, Хомин Йосип, Красуляк Андрій) і наймолодшого та талановитого гравця турніру Петренка Тараса пам’ятними медалями.