Про одноразове (спеціальне) декларування під час засідання «круглого столу» в Дрогобицькій ДПІ

Дата: 16.09.2021 09:27

Днями у Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбулося засідання «круглого столу», участь у якому взяли начальник Дрогобицької ДПІ Руслан Корж, заступник начальника Володимир Мелех та підприємці міста.

Руслан Корж презентував присутнім ключові моменти одноразового добровільного декларування активів фізичних осіб, яке стартувало з 1 вересня, наголосив, що запровадження податкової амністії надає громадянам суттєві переваги, серед яких – цивілізована легалізація активів на компромісних умовах, їх вільне використання у майбутньому, можливість формувати позитивну податкову історію та багато інших.

Очільник податкової детально висвітлив інформацію щодо осіб, які мають право подати декларацію, які об'єкти і в які терміни їх можна легалізувати, за якими ставками вони оподатковуються та як подати звітність.

Під час заходу присутні отримали відповіді на запитання та друковану продукцію зазначеної тематики.

Дрогобицький сектор організації роботи

організаційно-розпорядчого управління