Проведення комплексної перевірки технічного стану місцевої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Меденицької селищної ради

Дата: 17.09.2021 10:08

З метою перевірки рівня готовності до використання за призначенням місцевої автоматизованої системи  централізованого оповіщення цивільного захисту населення Меденицької громади, 22 вересня 2021 року з 14:50 до 14:55 буде здійснено включення електросирен упродовж п’яти хвилин. Звучання електросирен означає «Увага всім!»

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися  не будуть. Населення повинне зберігати спокій.

Увага! Відбудеться перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» | Красилівська  міська територіальна громада Красилівська міська рада Хмельницької області