В древніх Меденичах пахне медами...

Дата: 17.09.2021 14:24

Назва Меденичі походить, мабуть від того, що колишні мешканці, користуючись великими лугами і плавнями займались бджільництвом та продукувати меди. На те вказує і печатка Меденич, яка, як герб, мала три вулики. Перша історична згадка про Меденичі походить з 1395 року, коли польський король Ягайло, побуваючи постомєм в Меденичах. Звичайно, Меденичі існували вже раніше, ще в добу Галицько-Волинського князівства, бо через Меденичі проходив скорочений шлях на північ і північний захід. Герб Меденич :у синьому полі три золоті пні-вулики, над ними 9 золотих бджіл. Прапор Меденич :квадратна синє полотнище, на якому 9 жовтих бджіл у три ряди. Вулики і бджоли вказують на назву селища,на поширені тут давніше бджолярські промисли, а також символізують працелюбність і доюроюут.

У Меденицькій центральній публічній бібліотеці організована виставка книжок

"В древніх Меденичах пахне медами,

В древніх Меденичах пам'ять дзвенить