Уповноважити іншу фізособу правом на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації на підставі укладеного договору доручення не можливо

Дата: 28.09.2021 15:58

В Дрогобицькому секторі організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що відповідно до п.п 6.2 п. 6 підрозділу 9 прим. 4 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ) одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається безпосередньо декларантом до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, в електронній формі з урахуванням вимог, встановлених розділом II ПКУ, та особливостей, встановлених підрозділом 9 прим. 4 розділу ХХ ПКУ.

Таким чином, одноразову (спеціальну) добровільну декларацію декларант має подати особисто в електронній формі.

Зверніть увагу, що термін проведення кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування – з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Більше інформації за посиланням: http://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya.

Дрогобицький сектор організації роботи

організаційно-розпорядчого управління