Найщиріші вітання людям "золотої осені"

Дата: 01.10.2021 09:32

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний День людей похилого віку.

Цей день є символом єдності і спадковості поколінь, а також чудова нагода сказати теплі слова подяки всім людям поважного віку за розбудову та розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість. Люди старшого покоління є  джерелом народної мудрості, Ваш життєвий досвід, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління.

Голова Меденицької  громади  Михайло Живчин та директор Центру надання соціальних послуг Оксана Тринчук щиро  вітають поважних людей зі святом "золотої  осені." Нехай вона буде сонячною, теплою, тихою і спокійною, а у Ваших домівках оселяться добро, щастя та радість.