Заходи до Дня людей похилого віку

Дата: 04.10.2021 12:56

У селах Меденицької  громади  відбулися заходи з нагоди Дня людей похилого віку. В домівки літніх людей з вітальним словом завітали  голова Михайло Живчин, старости округів, директор ЦНСП  Оксана Тринчук, соціальні працівники та учні шкіл.  Звучали добрі і щирі слова, були сльози радості та щастя, були подарунки, солодощі та осінні квіти, а на завершення  традиційно звучало многая літа.

Директор Центру надання соціальних послуг висловлює щиру подяку всім тим, хто долучився до Акції “Милосердя” :

- заступнику голови  Івану Пурію та депутатам Меденицької селищної ради  Середяку Андрію, Колодію Руслану, Лучків Марії, Летнянці Василю, Грицюті Владиславу, Медведю Юрію, Марківу Роману;

- старостам округів Сторонській Галині с.Дорожів та Васишак  Надії  с.Вороблевичі;

- підприємцям с.Дорожів,

- підприємцям  Старінщаку Богдану, Клисі Галині, Садовій Світлані, Бішко Олесі, Грому Ігору с.Вороблевичі;

- підприємцям  Климак Оксані, Луців Марії, Лисик Вірі, Китинському Андрію, Жук Марії, Кандар Оксані, Гавдяк Наталії  с.Летня;

- голові ФГ Ролів-Агро Пастернаку Андрію с.Ролів;

- керівнику ТзОВ “Літинське”  Карпенку Станіславу с. Літиня;

- ПП Онишківу Захару смт.Меденичі;

- власнику зоопарку “Лімпопо” Костіву Сергію смт. Меденичі;

- ПП Яцків Оксані магазин “Мрія” с.Довге.

Нехай ці добрі справи будуть початком,  а надалі гарною традицією  в  нашій громаді. Шануймо старість, адже люди похилого віку не тягар для суспільства, а його мудрість, совість і душа. День людей похилого віку  - доречне нагадування про це.