ДОРУЧЕННЯ №24 від 01.10.21 р.

Дата: 04.10.2021 17:09

МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДОРУЧЕННЯ

від 1 жовтня 2021 року                                                                                №  ___

Відповідно до статті 50 Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного  та епідеміологічного благополуччя населення», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про відходи»,  «Про охорону атмосферного повітря» та Рішення № 36 Виконавчого комітету Меденицької селищної ради від 23 березня 2021 року «Про призначення уповноважених осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення»  з метою недопущення спалювання опалого листя, сухої трави та побутового сміття, запобігання загибелі людей, втрати майна та нанесенню державі значних збитків:

Старостам сіл і старостинських округів, І. Бученкову,

С. Сусяк

1. Активізувати проведення роз’яснювальної роботи з населенням, а також юридичними особами та фізичними особами-підприємцями, що провадять сільськогосподарську діяльність з вимогою не спалювати опале листя, суху траву та побутове сміття.

Термін:  ПОСТІЙНО

1. У разі виявлення порушення  державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів складати відповідні протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Б. Жовнірчику

1.  Інформацію щодо посилення відповідальності за спалювання  опалого листя, сухої трави та побутового сміття розмістити на офіційному сайті, згідно додатку.

Термін:  ПОСТІЙНО

Селищний голова                                                        Михайло ЖИВЧИН