Конференція «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово – комунального господарства – 2021»

Дата: 06.10.2021 10:23

Міністерство розвитку громад на території України проводить конференцію «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово – комунального господарства – 2021», яка відбудеться 19 жовтня 2021 року об 11:00 на території міжнародного виставкового центру м. Київ.

Також буде проведено  КОМПЛЕКС ВИСТАВОК МУНІЦИПАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА:

• Міжнародна спеціалізована виставка «КОМУНТЕХ-2021»;
  • Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE-2021»;
  • XI Спеціалізована виставка «ЄВРОБУДЕКСПО-2021»;
  • XII Міжнародна спеціалізована виставка «ДОРТЕХЕКСПО-2021»;
  • Конференція «Заходи спрямовані на активізацію роботи систем водопостачання в рамках реалізації норм та правил проекту нового ДСанПіну 2.2.4-171-20»;
  • Конференція «Поводження з побутовими відходами в Україні: стратегічні рішення, ключові виклики та можливості»;
  • Конференція «Енергоефективність в Україні: можливості для громад, успішний досвід та перспективи».

Метою заходу є застосування кращих світових практик в житлово-комунальному господарстві України, удосконалення системи управління в житловому секторі, енергоефективності в будівництві, стратегії розвитку комунальної теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства, системи тарифоутворення, забезпечення населення якісною питною водою, впровадження сучасних стандартів та всебічного реформування галузі.

Робота в Міністерство розвитку громад та територій України. Відкриті  вакансії — Work.ua