Меденицька селищна рада
Львівська область, Дрогобицький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 08.10.2021 12:23
Кількість переглядів: 397

2021788198

(реєстраційний номер справи про

оцінку впливу на довкілля планованої діяльності)

ОГОЛОШЕННЯ

про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

Берегоукріплюючі та руслорегулюючі роботи на р. Летнянка в районі вул. Б. Хмельницького в с. Летня Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області (нове будівництво).

2. Суб’єкт господарювання

Меденецька селищна рада Дрогобицького району Львівської області. Голова Меденицької селищної ради (об’єднаної територіальної громади)Живчин Михайло Мар'янович, 82160, Львівська обл., Дрогобицький р-н, смт Меденичі, вул. Незалежності, буд. 42. Тел: +  03244-70507.

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, вул. Стрийська, 98, Львів, 79026, e-mail: ovdseoloda@gmail.com, (032) 238-73-83

(найменування уповноваженого органу, адреса, телефон та контактна особа)

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля 

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, вул. Стрийська, 98, Львів, 79026, ovdseoloda@gmail.com, (032) 238-73-83

Висновок з оцінки впливу на довкілля  до дозволу на виконання будівельних робіт Управлінням державного архітектурно - будівельного контролю.

 (вид РІШЕННЯ про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)  

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань.

            Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб'єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються. Громадські слухання відбудуться: Дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань не визначено; тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

6. Державний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, вул. Стрийська, 98, Львів, 79026, e-mail: ovdseoloda@gmail, (032) 238-73-83

7. Орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного у пункті 5 цього оголошення Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації (вул. Стрийська, 98, Львів, 79026. e-mail: ovdseoloda@gmail.com, (032) 238-73-83).

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Зі звітом з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації можна ознайомитись з 08.10.2021 р. від 10 до 17 години, за адресами: Меденецька селищна рада Дрогобицького району Львівської області. Голова Меденицької селищної ради (об’єднаної територіальної громади)Живчин Михайло Мар'янович, 82160, Львівська обл., Дрогобицький р-н, смт Меденичі, вул. Незалежності, буд. 42. Тел: +  03244-70507 та в Департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, вул. Стрийська, 98, м. Львів. (032) 238-73-83.

Оголошення - Пустомитівська районна державна адміністрація

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь