Заходи з відзначення Дня захисників і захисниць України

Дата: 11.10.2021 11:16

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.09.2021 № 1189-р «Про заходи з відзначення у 2021 році Дня захисників і захисниць України» 14 жовтня о 14:00 год., у внутрішньому дворику Львівської обласної державної адміністрації (м. Львів, вул. Винниченка, 18) відбудеться традиційна Зустріч побратимів (ветеранів АТО / ОСС).  Запрошуємо на зазначену зустріч учасників АТО / ООС, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих та померлих учасників АТО / ООС та Героїв Небесної Сотні.

Львівська обласна державна адміністрація спільно з місцевими територіальними громадами, забезпечує трансфер цих осіб та осіб, що їх супроводжують до м. Львова та у зворотному напрямку. За інформацією звертайтеся в Меденицьку селищну раду.

ОГОЛОШЕННЯ!