Урочистості до Дня захисника України в Меденицькій ТГ Сьогодні 14 жовтня в День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України, Українського козацтва та День створення УПА в Меденицькій громаді .відбулося вшанування усіх захисників України

Дата: 14.10.2021 18:55

Сьогодні 14 жовтня в День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України,  День Українського козацтва та День створення УПА  в Меденицькій громаді .відбулося вшанування усіх захисників України. Урочистості проходили в с. Верхній Дорожів біля пам’ятника  Дмитру Грицаю –генерал-хорунжому УПА, начальника Головного штабу УПА
У заході взяли участь місцеве духовенство, представники влади, вояки УПА, учасники АТО та всі, кому не байдуже наше минуле та наше майбутнє. Святкове дійство розпочалося виконанням державного Гімну України. Згодом місцеве духовенство разом з усіма помолилися за краще майбутнє України, за всіх, хто в різний час загинув за волю та незалежність нашої держави. З привітальним словом до усіх присутніх та словом вдячності до вояків звернувся голова Меденицької селищної ради Михайло Живчин. З сьогоднішнім святом також привітала староста села Верхній Дорожів Галина Сторонська. На урочистостях також були присутні депутат Дрогобицької міської ради Михайло Задорожний та депутат Дрогобицької районної ради  Андрій Янів.
Музичні колективи та молодь своїми виступами підняли патріотичний дух всім присутнім.
До пам’ятника Дмитру Грицаю представники влади та громадськості поклали квіти.