У Летнянському лісництві провели Акцію по висадці молодих дерев.

Дата: 20.10.2021 20:37

20 жовтня 2021 року в Меденицькій громаді провели Акцію «Створюємо ліси разом» по висадженню молодих дерев у Летнянському лісництві. На Львівщині в рамках Акції заплановано низку заходів з лісовідновлення, озеленення, підвищення іміджу лісової галузі та шанобливого ставлення до природи. До акції долучився весь колектив та керівництво селищної ради-голова громади Михайло Живчин,  перший заступник Марія Новаковська та секретар  ради Любов Кішко  Було висаджено близько 800 річних саджанців дуба. Висадка саджанців відбулася спільно з працівниками Летнянського лісництва. Перед спільною роботою лісничий Летнянського лісництва Михайло Гутник роз’яснив як саме треба висаджувати саджанці дубів та те, що ці пагони були висіяні рік тому у спеціальні контейнери і на протязі цього часу ретельно готувалися до висадки. До цього територія під висадку була підготовлена працівниками лісництва. Спільна і дружня робота була усім до снаги та принесла багато приємних емоцій.