ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про внесення змін до селищного бюджету Меденицької селищної ради на 2021 рік

Дата: 22.10.2021 09:31

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління фінансів Меденицької селищної ради В. І. Перхуна, керуючись Бюджетним кодексом України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до висновку постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, селищна рада ВИРІШИЛА:

1.Збільшити дохідну частину загального фонду селищного бюджету на загальну суму 4 461 563,00 грн., у тому числі за рахунок перевиконання дохідної частини селищного бюджету станом на 01.10.21р. у сумі 4461563,00 грн. згідно із додатком 1 цього рішення.

2. Збільшити профіцит загального фонду селищного бюджету на  2021 рік в сумі 2262840,00 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду до спеціального фонду, в тому числі 2 190 000,00 грн. до бюджету розвитку, згідно з  додатком  2 цього рішення.

3. Збільшити дефіцит спеціального фонду селищного бюджету на 2021 рік в сумі 2262840,00 грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до спеціального фонду, в тому числі 2190000,00 грн. до бюджету розвитку, згідно з  додатком  2 цього рішення.

4. Збільшити обсяг видатків селищного бюджету на суму 4461563,00 грн., та внести зміни до бюджетних призначень згідно з додатком 3 цього рішення.

5. Здійснити розподіл витрат селищного бюджету на реалізацію програм згідно додатком 5 цього рішення.

6. Здійснити розподіл коштів бюджету розвитку селищного бюджету згідно додатком 6 цього рішення.

7. Пункти 9, 10 Додатку 6 рішення позачергової 9 сесії 8 скликання селищної ради від 14.07.21р. № 716 викласти у новій редакції згідно пунктів 5, 6 Додатку 6 цього рішення.

8.Додатки 1,2,3,5,6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

9.Начальнику управління фінансів Меденицької селищної ради В. І. Перхуну внести відповідні зміни у бюджетні призначення.

10.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію із питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (І. Дудич).

Селищний голова                                                           М. М. Живчин

Додаток1 ДОХОДИ місцевого бюджету на 2021 рік

Додаток 2 ФІНАНСУВАННЯ місцевого бюджету на 2021 рік

ДОДАТОК 3 РОЗПОДІЛ видатків місцевого бюджету на 2021 рік