ПОВІДОМЛЕННЯ!

Дата: 22.10.2021 16:22

З метою удосконалення системи оповіщення населення про загрозу чи виникнення надзвичайних ситуацій мирного чи воєнного характеру в                           смт. Меденичі встановлено комплекс гучномовного обладнання (Блок оповіщення універсальний БОУ-400). 19 та 20 жовтня з метою перевірки роботи системи було здійснено оповіщення населення через гучномовці.  Проект реалізовано в рамках програми «Безпечна Львівщина». З обласного бюджету було виділено для придбання БОУ- 400 67,50 тис. грн., з бюджету Меденицької громади 18,50 тис. грн. Система може діяти в двох режимах, а саме:

в автономному режимі – запуск може бути здійснено працівниками цивільного захисту селищної ради;

централізовано – запуск буде здійснюватися з пульта управління, який знаходиться в місті Львові.

До цього часу на території громади гучномовці були встановлені лише у с. Летня, які працюють виключно в автономному режимі.