Позачергове засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 29.10.2021 15:49

29.10.2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головувала перший заступник селищного голови, перший заступник голови комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Марія Новаковська.

Засідання вів начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Андрій Ванівський.

Запрошені:

-начальник відділу  державного нагляду за дотриманням законодавства Дрогобицького управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області - В. Покінський;

-начальник Дрогобицького управління ГУ  Держпродспоживслужби у Львівській області – В. Білас;

-директор ТзОВ «Літинське» - С. Карпінський.

Засідання комісії проводилося щодо встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення GOVID -19 на території громади.

ПРОТОКОЛ  позачергового засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій