Дрогобицька ДПІ: коли при виплаті доходу ФОП не утримується військовий збір?

Дата: 05.11.2021 11:56

Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує: cуб’єкт господарювання при виплаті доходів фізичній особі – підприємцю не утримує військовий збір за умови надання такою особою копії документа, що підтверджує її реєстрацію як суб’єкта підприємницької діяльності.

Відповідно до положень ПКУ платниками військового збору є, зокрема, фізична особа – резидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні. Податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника, зобов’язаний утримувати збір із суми такого доходу, використовуючи ставку збору 1,5 відсотка.

Під час нарахування (виплати) фізичній особі – підприємцю доходу від здійснення нею підприємницької діяльності, суб’єкт господарювання та/або самозайнята особа, які нараховують (виплачують) такий дохід, не утримують податок на доходи у джерела виплати, якщо фізичною особою – підприємцем, яка отримує такий дохід, надано копію документу, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб’єкта підприємницької діяльності.

Дрогобицька ДПІ

Головного управління

Фото без описуДПС у Львівській області