День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 16:26

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Всеукраїнський день працівників культури засновано з метою відзначити вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

Саме завдяки відданим своїй справі митцям українська культура змогла зберегти свою самобутність, попри потужні натиски багатьох агресорів, і посісти гідне місце серед світових культур. Власне, культура і мистецтво - найбільші скарби кожної держави, які вирізняють її народ з поміж інших.

Тому нехай Ваша  нива завжди буде встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Адже завдяки Вам, працівникам закладів культури та аматорам народного мистецтва, ми маємо нагоду спілкуватися з дивовижним світом краси, долучатися до невичерпних джерел духовності та людської мудрості.

З повагою селищний голова                                  Михайло Живчин

9 листопада – День працівників культури та майстрів народного мистецтва –  Городнянська міська рада