Дрогобицька ДПІ про визначення бази нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування для іноземної валюти

Дата: 10.11.2021 10:14

У Дрогобицькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформують, що базою для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір) для іноземної валюти є її грошова вартість, яка зазначається у гривні за офіційним курсом національної валюти до відповідного виду валютних цінностей, визначеним Національним банком України станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

Декларант зобов’язаний документально підтвердити грошову вартість таких об’єктів для нарахування Збору шляхом додання до одноразової (спеціальної) добровільної декларації засвідчених належним чином копій документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування.

Дрогобицька ДПІ

Головного управління