Дрогобицька ДПІ: з якого віку можна зареєструватися підприємцем

Дата: 16.11.2021 10:07

Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує щодо реєстрації суб’єктом господарювання неповнолітньої особи.

Повна цивільна дієздатність може бути надана фізичній особі, яка досягла шістнадцяти років і яка бажає займатися підприємницькою діяльністю (частина третя ст. 35 Цивільного кодексу України, далі – ЦКУ).

За наявності письмової згоди на це батьків (усиновлювачів), піклувальника або органу опіки та піклування така особа може бути зареєстрована як підприємець. У цьому разі фізична особа набуває повної цивільної дієздатності з моменту державної реєстрації її як підприємця.

Повна цивільна дієздатність, надана фізичній особі, поширюється на усі цивільні права та обов’язки (частина четверта ст. 35 ЦКУ).

Дрогобицька ДПІ

Головного управління