Вручення пам’ятної відзнаки «Батьківське серце»

Дата: 19.11.2021 13:49

В с. Літиня вручили  пам’ятні відзнаки «Батьківське серце» синам Петру та Назару Яцківим, батько яких загинув під час бойових дій на сході України, захищаючи її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Ця відзнака – пам’ятний срібний кулон у вигляді серця, обрамленого терновим вінком з краплинкою крові. На зворотньому боці кулона нанесено прізвище, ім’я  загиблого батька Яцківа Петра та додається іменне посвідчення синам. Ідеєю створення такої символічної нагороди  є те, щоб кожна дитина загиблого Героя могла носити частинку батьківського серця з собою, як оберіг.  Відвідали сім’ю загиблого, вручили відзнаки та пам’ятні подарунки голова Меденицької територіальної громади Михайло Живчин, секретар ради учасників АТО/ООС та сімей загиблих при Дрогобицькому міському голові Тарас Віцик, заступник  Меденицького селищного голови Іван Пурій, староста округу Анна Ткач, депутат Меденицької селищної ради Роман Марків, заввідділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Наталія Дем’яновська. Такі заходи дозволяють підтримати сім'ї загиблих, нагадати їм, що вони не залишились наодинці зі своєю втратою та вшанувати пам'ять наших героїв. Історія України наполегливо переконує, що боронити рідну землю завжди було нелегкою справою. Війна забирає найсміливіших, найвідданіших. Українці героїчного минулого та сучасники, не вагаючись, боронили рідну землю і вдень, і вночі, аби завжди міг наступити мирний ранок. Вручивши відзнаки, всі присутні  побажали  не забувати,  а гордитися мужністю та патріотизмом батька і щоб його серце билося в унісон з їхніми серцями.