Сьогодні, 21 листопада, прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2021 07:10

У цей День ми вшановуємо усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

День Гідності і Свободи для мене - це наш унікальний український спосіб відстоювати власні громадянські свободи, права і свій вибір творити майбутнє. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Ми ще досі проходимо екзамен на істинну незалежність України, і розуміємо, що вона починається з внутрішньої свободи й гідності кожного.
Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вітаю всіх Вас з Днем Гідності та Свободи! Слава Україні!

З повагою селищний голова                                              Михайло Живчин

Привітання з Днем Гідності та Свободи в.о. начальника ГУ ДПС у Донецькій  області Ірини ДОЛОЗІНОЇ