Повідомлення про ініціювання проведення громадського слухання

Дата: 25.11.2021 11:58

Відповідно до «Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 повідомляємо Вас про ініціювання проведення громадського обговорення щодо:  «Присвоєння Вороблевицькому загальноосвітньому закладу середньої освіти І-ІІІ ст. звання ім. Героя України Шілінга Йосипа Михайловича».

Організатор громадського обговорення – староста села Вороблевичі Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області – Васишак Надія Михайлівна.

Громадське обговорення відбудеться 25 січня 2022 року о 12 год. 00 хв. за адресою: Львівська область, Дрогобицький р-н, с. Вороблевичі, с вул.. 30 р. Перемоги, у приміщенні Народного дому с. Вороблевичі з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Пропозицію щодо присвоєння Вороблевицькій ЗЗСО І-ІІІ ст.. звання ім.. Героя України Шілінга Йосипа Михайловича внесено старостою с. Вороблевичі Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області – Васишак Надіює Михайлівною.

Пропозиції та зауваження можна подавати з 25.11.2021 року по 23.01.2022 року на електронну адресу: voroblevychi-silrada@ukr.net. Пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства. Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Консультації щодо питання, яке винесено на громадське обговорення можна отримати:

•  за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, с. Вороблевичі, вул.. 30 р. перемоги, 137/2 (адмінбудівлі с. Вороблевичі) або
  •  за тел.: +380672809434 – староста с. Вороблевичі – Надія Михайлівна Васишак

Відповідальний за проведення громадського обговорення  та за організацію розгляду пропозицій - староста села Вороблевичі Меденицької селищної ради Васишак Надія Михайлівна.

Інформаційні повідомлення – Педагогічний факультет