"ГОЛОДОМОР - ГЕНОЦИД В УКРАЇНІ" С. Дорожів

Дата: 26.11.2021 14:29

" Голодомор -- геноцид в Україні"

/книжкова виставка-огляд до дня пам'яті жертв Голодомору в Україні/в бібліотеці-філіал с. Дорожів.

Нажаль, Україна в свої історії має багато сумних сторінок. Однією з них є Голодомор.

Цьогоріч виповнюється 100 років від початку масового штучного голоду 1921-1923рр., 75 років масового штучного голоду 1946-1947рр. та 89 років Голодомору -- геноциду 1932-1933рр..

До вшанування жертв Голодомору в бібліотеці-філіал  с. Дорожів  діє книжкова виставка-огляд "Голодомор  -- геноцид в Україні". На ній представлені документальні книги та статті, спогади свідків тих жахливих  подій , художньо-документальні  видання, які допомагають відтворити події тих страшних часів  і відчути серцем цю трагедію.