Дата: 29.11.2021 11:42

26 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Меденицької селищної ради під головуванням селищного голови Михайла Живчина та керуючого справами селищної ради Любові Мороз.

Розглядалися питання згідно порядку денного.

Доповідав начальник відділу з питань правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Андрій Ванівський по питаннях:

• по будівництву пожежної частини с. Волоща;
  • про здійснення заходів, пов’язаних з мобілізаційною підготовкою та цивільним захистом на території ради;
  • щодо правил ведення цивільного обліку в школах, цивільного захисту в школах.

Доповідала начальник служби у справах дітей Христина Дубинецька:

• розглядалося питання взяття на квартирний облік дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування (6 дітей) , у яких відсутнє житло, або житлова площа не відповідає певним вимогам.
  • щодо створення комісії, яка б розглядала питання стосовно надання житла.

Володимир Скоропад доповідав по питанню реєстрації колективного договору «Меденицький професійний ліцей» та «Термопласт».

Доповідала секретар виконавчого комітету Любов Мороз:

• щодо надання матеріальної допомоги з нагоди Дня захисника України учасникам бойових дій (АТО). Про надання матеріальної допомоги на лікування, поховання та адресної грошової допомоги окремим категоріям громадян.