Змагання молоді закладів загальної середньої освіти Меденицької ТГ

Дата: 03.12.2021 13:52

02.12.2021 року на базі Меденицької СЗШ І-ІІІ ст. у спортивному залі було проведено Спартакіаду допризовної молоді закладів загальної середньої освіти Меденицької ТГ.

Метою змагання було визначення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших силових структурах, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму майбутніх захисників Вітчизни, запобігання антисоціальних проявів серед молоді, формування та пропаганди здорового способу життя, збільшення рухової активності, підвищення престижу військової служби, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом.

Участь приймали команди Вороблевицького ЗЗСО І-ІІІ ст., Верхнодорожівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Грушівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Летнянського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Меденицької СЗШ І-ІІІ ст.

Команди змагалися в наступних видах:

1. Метання гранати на дальність;
  2. Стрільба з пневматичної (ПГ) гвинтівки;

3) Підтягування на перекладині;

1. Піднімання туловища з положення лежачи.

Переможцями визначено:

І місце - команда Меденицької СЗШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – команда Летнянського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

ІІІ місце розділили між собою команди Вороблевицького ЗЗСО І-ІІІ ст.. та Грушівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Також нагороджено грамотами кращих спортсменів.

Всі учасники та організатори змагань отримали море позитивних емоцій та домовилися зустрітись наступного року.