ВІТАННЯ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2021 09:55

Вітаю всіх працівників органів місцевого самоврядування та зокрема працівників Меденицької територіальної громади з професійним святом!

Місцеве самоврядування сьогодні - найближча до людей і їхніх турбот владна самоорганізація. Це важливий інститут реального народовладдя та засіб реалізації інтересів територіальної громади. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально - економічний стан територіальних громад.

Ваша наполеглива  праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток Меденицької громади, якого очікують мешканці. Нехай цей день об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші села та селища щасливими й багатими, додасть усім сил і наснаги на добрі справи.

Тому бажаю Вам завзятості та наполегливості у нелегкій та відповідальній праці, міцного здорв'я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів та задумів!

Селищний голова                                                     Михайло ЖИВЧИН

Привітання з Днем місцевого самоврядування! - Близнюківська РДА