Директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Оксана Тринчук та очолюваний нею колектив щиро вітає працівників Меденицької селищної ради з Днем місцевого самоврядування в Україні!

Дата: 08.12.2021 12:06

Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави.

Бажаємо від щирого серця усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань. Нехай в цей святковий день Бог додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку нашої громади, відродженню сіл, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі. Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

Колектив прокуратури Миколаївської області вітає працівників органів місцевого  самоврядування Миколаївщини з професійним святом - Днем місцевого  самоврядування! - Новини та публікації - Миколаївська обласна прокуратура