Всеукраїнська акція проти насильства.

Дата: 13.12.2021 12:44

У рамках щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства, " КУ «Центр надання соціальних послуг» інформує громадськість Меденицької територіальної громади щодо попередження домашнього насильства. Надаємо декілька рекомендацій стосовно недопущення насильства над дітьми. Бо насильство – це те, що принижує честь та гідність як дорослої людини, так і дитини, а побої – це приниження. Бє – не означає любить (навіть, якщо гарно перепрошує), бє – це ст. 121,122,125,126,та 127 Кримінального кодексу України. За кожен з видів насильства передбачена різна відповідальність, покарання можуть бути такі: громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, арешт на термін до шести місяців, обмеження волі на термін до 5-ти років або позбавлення волі на термін до 2-х років.

Сім'я - це найрідніше і найближче оточення для кожного з нас!

Дорогі батьки, любіть своїх дітей: маленьких, дорослих, талановитих, бездарних, здорових, хворих, чемних, непослушних. Радійте, що вони у вас є і дякуйте Богу за це щастя! Зробіть своїх дітей щасливими - своїм прикладом покажіть їм свою повагу, щирість, підтримку і взаєморозуміння у сім'ї. Подаруйте їм родинне тепло і щастя.

Як поступати правильно