Проект рішення на XIV сесію

«Про виплату грошової компенсації

дітям пільгових категорій загальноосвітніх

навчальних закладів  Меденицької

селищної ради ТГ на 2022 рік»

Заслухавши та обговоривши Програму «Про виплату грошової компенсації дітям пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів Меденицької селищної ради ТГ на 2022 рік», відповідно до Закону України «Про державні цільові програми», керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,   селищна рада  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програми «Про виплату грошової компенсації дітям пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів Меденицької селищної ради ТГ на 2022 рік» згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (І.Дудич).

Селищний голова                                                Михайло ЖИВЧИН