ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження Програми «Організації відзначення державних, національних, релігійних та інших свят, проведення культурно-освітніх заходів по Меденицькій селищній раді на 2022 рік»

Дата: 14.12.2021 14:38

проєкт

МЕДЕНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО   РАЙОНУ  ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

XIV  сесія восьмого  скликання

від    грудня 2021 року  №

Про затвердження Програми «Організації відзначення

державних, національних, релігійних та інших свят,

проведення культурно-освітніх заходів

по Меденицькій селищній раді на

2022 рік»

Керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою збереження та відродження духовної спадщини українського народу, розвитку культурно-мистецького життя району, організації проведення свят державного характеру, ювілеїв, знаменних дат, професійних свят, вшанування кращих людей об’єднаної територіальної громадиселищна рада  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму «Організації відзначення державних, національних, релігійних та інших свят, проведення культурно-освітніх заходів по Меденицькій селищній раді на 2022 рік» згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (І.Дудич).

Селищний голова                                                Михайло ЖИВЧИН