ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження Програми „Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення населення населених пунктів Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області на 2022 рік”.

Дата: 14.12.2021 14:52

проєкт

МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XIV сесія восьмого  скликання

від   грудня  2021  року  №

Про затвердження Програми „Інші заходи у сфері

соціального захисту і соціального забезпечення населення

населених пунктів Меденицької селищної ради

Дрогобицького району

Львівської області на 2022 рік”.

Розглянувши Програму „Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального населення населених пунктів Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області на 2022 рік ”,   відповідно до Закону України „Про державні цільові програми”, Наказ Міністерства економіки України від 04.12.2006 року № 367 „Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання”, керуючись ст.26  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  Програму „ Інші заходи у сфері соціального захисту   і соціального забезпечення населення населених пунктів Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області на 2022 рік ”. (Програма додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (І.Дудич).

Селищний голова                                                      Михайло ЖИВЧИН