ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження Програми „Благоустрій населених пунктів Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області на 2022 рік”.

Дата: 14.12.2021 15:05

МЕДЕНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІV сесія восьмого  скликання

від    грудня  2021  року  №

Про затвердження Програми „Благоустрій

населених пунктів Меденицької селищної ради

Дрогобицького району

Львівської області на 2022 рік”.

Розглянувши Програму „Благоустрій населених пунктів Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області на 2022 рік ”,   відповідно до Закону України „Про державні цільові програми”, Наказ Міністерства економіки України від 04.12.2006 року № 367 „Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання”, керуючись ст.26  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  Програму „Благоустрій населених пунктів Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області  на 2022 рік”. (Програма додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (І.Дудич).

Селищний голова                                                      Михайло ЖИВЧИН