ПРОЕКТ ПРОГРАМА « Благоустрій населених пунктів Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області на 2022 рік»

Дата: 14.12.2021 15:07

проєкт

«ПОГОДЖЕНО»                                                              «ЗАТВЕРДЖУЮ»

Голова постійної комісія з питань                                   Селищний голова

фінансів, бюджету, планування                                       Меденицької селищної ради соціально-економічного

розвитку, інвестицій та міжнародного                          ____________М. М. Живчин

співробітництва                                                                             22 грудня 2021 року

_______________   І. С. Дудич

22 грудня 2021 року

ПРОГРАМА

« Благоустрій населених пунктів Меденицької селищної ради  Дрогобицького району Львівської області на 2022 рік»

Додаток №1

ПАСПОРТ

Програми «Благоустрій населених пунктів Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області на 2022 рік».

1. Ініціатор з розроблення програми  ? Меденицька селищна рада.

2. Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми: Закон України « Про державні цільові програми», Наказ Міністерства економіки України від 04.12.2006 р. №367 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання».

3. Розробник програми: Меденицька селищна рада.

4. Відповідальний виконавець програми: Виконавчий комітет Меденицької селищної ради

5. Термін реалізації програми: 2021 рік.

6. Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми: селищний бюджет.

7. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього( грн.) –  3 126 500,00 грн.

7.1. В т.ч. коштів селищного бюджету грн. по КПКВК 0216030 – 3 126 500,00 грн.. по КПКВК 0216030 «Організація благоустрою населених пунктів», КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар», КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних», 2273 «Оплата електроенергії», 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг», 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)».

Селищний голова                                                                           М. М.Живчин

ПРОГРАМА

« Благоустрій населених пунктів  Меденицької селищної ради

Дрогобицького району Львівської на 2022рік»

ВСТУП

Програма «Благоустрій населених пунктів Меденицької селищної ради  Дрогобицького району Львівської області на 2022 рік», розроблена відповідно до Закону України « Про державні цільові програми», Наказ Міністерства економіки України від 04.12.2006 р № 367« Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання».

Проблема, на розв’язання якої спрямована програма

Основною проблемою на яку спрямована програма є благоустрій населених пунктів сформованої Меденицької територіальної громади, а саме: технічне обслуговування та утримання в належному стані систем вуличного освітлення, оплата коштів за вуличне освітлення, оплата коштів за засипання піщано - соляною сумішшю проїжджої частини доріг селища та утримання доріг в зимовий період, утримання доріг в чистоті, вивезення сміття.

Мета програми

Метою програми є проведення благоустрою населених пунктів сформованої Меденицької територіальної громади та виділення коштів з селищного бюджету на 2022 рік.

Шляхи розв’язання проблеми

Виділення коштів з селищного бюджету на 2022 рік для проведення благоустрою в населених пунктів сформованої Меденицької територіальної громади.

Інвестиційне забезпечення програми

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів селищного бюджету на 2022 рік по КПКВК 0216030 КЕКВ 2240, КЕКВ 2273,КЕКВ 2210, КЕКВ 2610.

Термін виконання програми 1 рік.

Очікуваний результат виконання програми

Реалізація програми дасть можливість покращити благоустрій населених пунктів сформованої Меденицької територіальної громади та створити кращі умови для проживання громади в населених пунктах  Меденицької селищної ради.

Координація та контроль за ходом програми

Відповідальність за виконання заходів і завдань програми покладається на відповідальних виконавців.

Координацію дій між виконавцями програми здійснює Меденицька селищна рада.

Контроль за цільовим використанням коштів здійснює головний розпорядник коштів - Меденицька селищна рада.

Звіт про використання коштів програми відповідальні виконавці подають в Меденицьку селищну раду.

Секретар селищної ради                                                                   Любов КІШКО

Додаток  2

Ресурсне забезпечення цільової програми

« Благоустрій населених пунктів  Меденицької селищної ради  Дрогобицького району Львівської області на 2022 рік».

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми

Етапи виконання програми

Усього витрат на виконання програми.

2022 рік

Обсяг ресурсів, всього

3 126 500,00

В т.ч. місцевий бюджет