Дата: 14.12.2021 15:44

XIV сесія восьмого   скликання

від    грудня  2021  року  №

Про затвердження Програми «Утримання

та ремонту автомобільних доріг загального

користування у тому числі місцевого

значення та вулиць і доріг комунальної

власності Меденицької селищної ради на 2022 рік»

З метою створення належних умов для фінансування з селищного бюджету заходів по ремонту доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Меденицької селищної  ради, з метою покращення автомобільного сполучення в населених пунктах громади, що сприятиме підвищенню соціально-економічного рівня розвитку в цілому, залученню нових інвестицій, створенню нових суб'єктів господарської діяльності, забезпечення умов для повноцінного проживання, роботи і відпочинку мешканців населених пунктів ради, вирішення соціальних та економічних проблем територіальної громади, покращення благоустрою населених пунктів селищної ради, відповідно до статей 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  Програму  „ Утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Меденицької селищної ради на 2022 рік ” (Програма додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (І.Дудич).

Селищний голова                                                      Михайло ЖИВЧИН