Проекти рішень на XIV сесію земельні питання. Вороблевичі.

Дата: 17.12.2021 11:53

ПРОЕКТ рішення "Про надання дозволу на розробленняпроекту із землеустрою щодо відведенняземельної   ділянки   для    ведення  особистого селянського господарствагр. Веприк Тетяні Михайлівні

ПРОЕКТ рішення "Про надання дозволу на розробленняпроекту із землеустрою щодо відведення земельної   ділянки   для    ведення  особистого селянського господарства гр.  Мотринець Галині Богданівні

ПРОЕКТ рішення "Про надання дозволу на розробленняпроекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.  Ільчишин  Марії Романівні"