Проекти рішень на XIV сесію земельні питання. Грушів.

Дата: 17.12.2021 12:25

ПРОЕКТрішення"Про затвердження проекту землеустрою  щодо  відведення земельної    ділянки     для ведення особистого селянського господарства гр. Баранові Василю Володимировичу та  надання  її у власність"

ПРОЕКТ рішення "Про    затвердження    проекту    землеустрою щодо   відведення земельної    ділянки     для ведення особистого селянського господарства

гр. Спанчакові   Дмитру  Андрійовичу та  надання  її у власність"