Проекти рішень на XIV сесію земельні питання. Літиня. Опори. Ріпчиці. Солонсько.

Дата: 20.12.2021 11:33

ПРОЕКТ рішення " Про затвердження  технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд  гр . Стеців Ганні Петрівні та надання  її у власність"

ПРОЕКТ рішення  "Про   надання  дозволу  на   розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Летнянчину Степанові Миколайовичу"

ПРОЕКТ рішення  "Про затвердження  технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і   споруд  гр. Іванішину  Михайлові Богдановичута надання  її у власність"