Проекти рішень на XIV сесію земельні питання. Ролів.

Дата: 20.12.2021 14:42

ПРОЕКТ рішення  "Про  відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства    в с.  Ролів гр.  Медвідь Ірині Миколаївні"

ПРОЕКТ рішення  "Про  відмову у наданні дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Ролів гр.   Прокопіву Петру Миколайовичу"

ПРОЕКТ рішення  "Про надання    дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної   ділянки  для   ведення  індивідуального     садівництва гр.  Шевців Галині Василівні"