З вірою в диво!

Дата: 21.12.2021 10:05

Щорічно, з приходом зими, ми чекаємо улюблене всіма свято – Святого Миколая. Ми з трепетом та радістю готувалися до цього дива. Працівниками КУ “Центр надання соціальних послуг” спільно зі службою у справах дітей  проведені заходи в селах Меденицької громади. Помічниками святого Миколая стали старости сіл, депутати, підприємці, БО «Мальтійська служба допомоги у Львові», «Різдвяний конвой» з Німеччини та всі небайдужі громадяни, зусиллями яких зібрано та роздано сотні подарунків для найбільш потребуючих верств нашої громади. А це іграшки, солодощі, фрукти, розвиваючі ігри, книги, канцелярія, одяг тощо. З колядкою “Ой хто, хто Миколая любить” Святий Миколай та ангелики завітали і до малих дітей, і до стареньких людей. Скільки щастя, радості і посмішок було в цей день… Дякуємо всім за бажання роботи добро!