ЗАСІДАННЯ XIV СЕСІЇ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 23.12.2021 11:50

22 грудня  2021 року відбулося засідання чергової  XIV сесії восьмого демократичного скликання під головуванням селищного голови Меденицької селищної ради Михайла Живчина. Засідання проходило  згідно порядку денного.  Розглядали ряд ключових питань, які потрібні для подальшої роботи в 2022 році.

Найважливіше те, що було прийнято  селищний бюджет на 2022 рік – це головний документ, відповідно до якого буде працювати Меденицька селищна рада.

Попередньо бюджет розглядався на засіданні бюджетної комісії та в депутатських комісіях.

Відбулося затвердження фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Меденицька лікарня» Меденицької селищної ради на 2022 рік.

На сесії  прийнято  Програми:

• Благоустрій  населених пунктів Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області на 2022 рік”.
  •      «Про виплату грошової компенсації дітям пільгових категорій     загальноосвітніх навчальних закладів   Меденицької селищної ради   ОТГ на 2022 рік».
  • «Розвиток та підтримки закладів охорони здоров’я  комунальної власності Меденицької селищної ради на 2022 рік»
  • «Інші заходи щодо соціально-економічного розвитку територій Меденицької селищної ради на 2022 рік за поданням депутатів селищної ради»
  • «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги на 2022 рік».
  • «Утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Меденицької селищної ради на 2022 рік»

Прийнято було  ряд інших програм.

Розглядалися земельні питання.

Затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату селищної ради та її виконавчих органів на 2022 рік.