Підсумкова нарада в «Центрі надання соціальних послуг »

Дата: 30.12.2021 10:36

Директором  КУ “Центр надання соціальних послуг” Оксаною Тринчук проведена підсумкова нарада з працівниками установи, на якій обговорювали звіт про пророблену  роботу за 2021 рік.

Розглянули зміни до державних стандартів  догляду вдома та соціальної послуги натуральної допомоги,  методи  їх впровадження в роботу у 2022році.

Значна увага  була приділена питанню щодо виявлення громадян, які в силу життєвих обставин, за станом здоров'я чи за віком потребують сторонньої допомоги, соціального супроводу та підтримки.

Про пророблену роботу також відзвітували фахівці відділення соціальної роботи та відділення натуральної допомоги.

На нараді, соціальним робітникам  наголошено активізувати свою роботу щодо надання соціальних послуг підопічним в зимовий період, в разі необхідності, забезпечити потребуючих громадян теплим одягом.

Також для працівників  проведено інструктаж з питань охорони праці та пожежної безпеки.

Окреслено пріоритетні напрямки роботи Центру на 2022 рік.