РІШЕННЯ № 754 Про затвердження Програми розвитку освіти в Меденицькій громаді на 2021-2025 роки.

Дата: 30.12.2021 11:13

МЕДЕНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ   ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

від  27 серпня   2021р  №  754

Про затвердження Програми

розвитку освіти в  Меденицькій

громаді на 2021-2025 роки.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, схваленої Указом Президента України від 25 червня 2013 року № 344/2013, Програми розвитку освіти Львівської області на період до 2027 року, розглянувши лист начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Меденицької селищної ради від 05.08.2021 року № 267  селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму розвитку освіти в Меденицькій громаді на 2021-2025 роки, що додається.

2.  При формуванні місцевого бюджету та внесенні до нього змін передбачати кошти для реалізації заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (І.Дудич).

Селищний голова                                                Михайло ЖИВЧИН